if_photoif_put_inmenu
ПП СпецБудТранс і ТОВ Технобудавто
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 774-41-11 Показати
+38 (068) +38 (068) 105-43-93 Показати

Послуги екскаватора. Як зробити правильний вибір.

15 жовтня 2019

Екскаватор-навантажувач, повноповоротний, гусеничний, колісний, міні екскаватор?

Дуже часто стикаємося з проблемою, що клієнти не знають, який саме екскаватор найкраще обрати для виконання робіт? У цій статті постараємося стисло розглянути усі можливі види екскаваторів доступні до замовлення і основні відмінні характеристики між ними. Для наочності будемо розглядати екскаватори, на прикладі техніки, що знаходить в автопарку компанії «Спецбудтранс».


Екскаватор – навантажувач

Екскаватор – навантажувач – спеціалізоване будівельне обладнання з переднім навантажувальним ківшом і зворотною лопатою, що робить його універсальною технікою на будівельному майданчику. Своє застосування такого типу екскаватори найкраще знаходять для виконання невеликого обсягу робіт, адже швидкість копання у них не така висока, як у наприклад повноповоротних екскаваторів. Екскаватори навантажувачі знаходять застосування при виконанні земляних та навантажувальних робіт при будівництві котеджів, будинків, дач, та інших невеликих об’єктів.

Повноповоротний екскаватор на кругу

Такі екскаватори здебільшого оснащені ковшем великої ємності. Також ними зручно працювати в умовах обмеженого простору, адже кабіна обертається навколо своєї осі. У нашому автопарку повноповоротні екскаватори є різної ваги. Підбирати який саме вам потрібно треба відповідно до типу та об’єму роботи яку потрібно виконати. Наприклад у порівнянні Komatsu PW180 є більш потужним ніж Komatsu PW 130. Проте існує також різниця в ціні.


Міні екскаватор

Міні екскаватор – універсальна техніка, яка здебільшого застосовується в домогосподарствах для виконання невеликої за обсягом робіт таких як копання траншей для прокладання комунікацій, копання септиків та вигрібних ям, планування подвір’я, та інші. Потрібно звернути увагу на те, що міні екскаватор, завдяки своїм мініатюрним розмірам, з легкістю може працювати в умовах обмеженого простору та навіть всередині в приміщеннях.

Гусеничний чи Колісний Екскаватор

Велику роль у виборі екскаватора відіграє також його хід. Є екскаватори на колісному та гусеничному ході. Якщо йдеться про виконання робіт в межах міста, при яких екскаватору потрібно переміщуватися з місяця на місце, тоді звісно краще обрати колісний екскаватор. Проте для копання котлованів надають перевагу гусеничним екскаваторам так як вони вважаються більш потужними ніж колісні. Також гусеничні екскаватори з мінімальним навантаженням на грунт пересуваються по різних видах покриттів: ями, нерівності, котловани, і можуть рухатися по нахиленій поверхні. Дозволений кут нахилу до 35 градусів.


Навісне обладнання: Гідромолот та Ямобур

Зверніть увагу також на те, що послуги екскаватора можуть включати в себе не лише копання, а й інші види робіт. Це можливо за допомогою навісного обладнання, яке встановлюється на екскаватори. Найпоширеніші види навісних обладнань на екскаватор – гідромолот і ямобур. Гідромолот найчастіше застосовують для виконання демонтажних робіт і руйнування різних бетонних та залізобетонних конструкцій. Ямобур допомагає виконати такі завдання як буріння отворів в землі під буронабивні сваї, опори ЛЕП, паркан, та інше. Тому при замовленні екскаватора завжди уточняйте у свого менеджера чи є можливість монтажу на нього навісного обладнання.

 

І найголовніше, як говорять у народі – головне не екскаватор, а той хто керує ним. 60% успіху виконання робіт залежить від оператора екскаватора. Тому перш ніж замовити екскаватор навіть за дуже привабливою ціною поцікавтесь насамперед репутацією фірми, її досвідом, наявністю власного автопарку. Навіть якщо до вас і приїде справна сучасна техніка, за відсутності грамотного менеджменту і кваліфікованого персоналу, дуже важко виконати все чітко і правильно.


Вдалого вам будівництва. Будемо раді надати вам додаткові консультації. Переходьте за посиланням.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×